דף הבית >> חיפוי קירות >> חיפוי בריקים
 

חיפוי בריקים

חיפוי בריקים אנדריי בריקים
חיפוי בריקים מיוחדים
חיפוי בריקים בוילה
חיפוי בריקים בקיסריה

חיפוי קיר באבן משתלב יפה בעיצוב דירות יוקרה ונותן להן ערך מוסף של מראה יוקרתי וחן. כל זאת תוך כדי העצמת האווירה הביתית.
על מנת לעצב את הבית באמצעות ציפוי קיר דקורטיבי באבן מומלץ להסתייע בייעוץ מקצועי של אדריכלים ומעצבי פנים. לסוגים שונים של אבנים מאפיינים ייחודיים. כל אבן מחייבת הנחתה בצורה מיוחדת וניתן להעשירו לגוון את החלל הפנימי באמצעות שימוש בסוגי אבנים שונות לחיפוי הקירות.

בעלי מקצוע בתחום חיפוי בריקים עשויים להציע לכם מגוון סוגים ובהם, בין השאר: אבן צפחה, רוסטוק, גולדן, יסמין, מוזהבת, שחורה, סילבר, מראה טבעי מאבנים, חול בהיר, חול בהיר מלוכלך ועוד.


חיפוי בריקים בוילה יוקרתית בקיסריה


העיניים לא יורדות מהבריקים

בניגוד לקירות המסוידים בלבן, אשר אינם מושכים כל תשומת לב, חיפוי קירות בבריקים מושך את העין ולוכד את המבט. הוא מהווה אלמנט דקורטיבי, כמו רהיט מרשים, שלא ניתן להתעלם מנוכחותו המרשימה.

המרקם הטבעי של האבן חוסך את הצורך בסיוד הבית. הוא מוסיף לו צבע מבלי לצבוע. הוא משווה לו אווירה טבעית ומראה כפרי. השילוב בין בית יוקרתי ובין חיפוי האבן הטבעי, המעצים את היוקרה, הוא שילוב טבעי ויפה.
יש הבוחרים לחפות רק קטעים מסוימים בקיר באבן כדי להעצים את הרושם שהיא יוצרת. יש גם מי שמחפים באבן את הקירות החיצוניים של הבית או מקימים חומה בחיפוי אבן מסביב לו.

היופי הוא אמנם בעיני המתבונן אבל אין זוג עיניים שלא יימשכו אל החיפוי הדקורטיבי של קירות בית או משרד בסוגים שונים של אבן טבעית. בשל השוני בטיב האבנים ובאיכותן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שבוחרים באבן מכל סוג שהוא לחיפוי קיר.
צוות המומחים אנדריי בריקים ישמח לייעץ לכם בבחירת סוג אבן לחיפוי קיר בבריקים.


קרדיט תכנון: דורית אריזון - עיצוב ותכנון בתים, אדריכלות פנים  
צילום: בר פאסי